Strona główna Aktualności Konkurs "Nowy Targ - Nasze Miasto" - wyniki

Konkurs "Nowy Targ - Nasze Miasto" - wyniki

o2020-04-15
Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace nadesłane na konkurs „Nowy Targ - nasze miasto”.

Komisja konkursowa wybrała laureatów.

I miejsce ex aequo:
Julia Basiaga
Lena Fryźlewicz
Helena Jaszczyk
Tymon Truty
Wyróżnienia:
Karolina Krauzowicz,
Adrian Chowaniec,
Julia Zborowska,
Lena Truty,
Szymon Krauzowicz.
Gratulujemy!

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z nagrodami organizowanym przez Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu. Zadaniem uczestników jest wykonanie ilustracji lub plakatu o technice dowolnej - „Nowy Targ-nasze miasto”.
Prace lub zdjęcia prac można przesyłać do 15 kwietnia 2020 roku (środa) na adres e-mail: muzeum_drukarstwa@mok.nowytarg.pl lub Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu Budynek Wieży Wodnej ( przy Dworcu PKP), ul. Kolejowa 164, 34 – 400 Nowy Targ

Do każdej pracy prosimy dołączyć: imię i nazwisko autora, tytuł pracy, wiek, nazwę i adres szkoły.
Nagrodami w konkursie są katalogi, mapy, kubki i inne upominki. Dziękujemy Związkowi Euroregion "Tatry" za część nagród. Wszystkie prace będą udostępnione na stronie internetowej MOK w Nowym Targu i stronie facebook Muzeum Drukarstwa.

kontakt:
Wiktoria Kowalczyk-Szlaga
e-mail: muzeum_drukarstwa@mok.nowytarg.pl
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!