Strona główna Aktualności Konkurs Pieśni Patriotycznych

Konkurs Pieśni Patriotycznych

o2020-11-06
Zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej Nowy Targ 2020. Konkurs odbędzie się w formie online i jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich. Zgłoszenia wraz z utworami do 20 listopada (piątek) na adres: konkurspatriotyczny1@gmail.com. Szczegóły poniżej.Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Szkoła Podstawowa nr 11w Nowym Targu, Szkoła Podsatawowa nr 1 w Nowym Targu , Muzeum Drukarstawa w Nowym Targu.Cele Konkursu: prezentacja umiejętności wokalnych uczniów oraz promowanie aktywności twórczej wśród uczniówUczestnicy: Kategoria klasy I-IV ; Kategoria klasy V- VII; Kategoria klasy VIII oraz szkoły średnieDo konkursu dopuszcza się udział: solistów oraz duetówWarunki uczestnictwa: Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie utworu o tematyce patriotycznej w formacie mp 4 lub linku do nagrania. Jakość nagrania nie może podlegać obróbce studyjnej. Przesłuchania nadesłanych materiałów podlegają ocenie jury powołanego przez Organizatora.Wysłany plik powinien być oznaczony – konkurs_patriotyczny_imię_nazwisko_wiekUtwory konkursowe powinny byc przesłane do 20.11 2020 r. na adres: konkurspatriotyczny1@gmail.comJury konkursowe oceniać będzie: poziom artystyczny utworów; walory głosowe; interpretacjęWszystkich informacji o konkursie udziela pani Dorota KretPostanowienia końcowe1. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zgłoszenia udziału w konkursie.Zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy podpisać i dostarczyć wraz z kartą zgłoszenia.2. 2. Uczestnicy konkursu zobowiązują się, że nie będą rościć żadnych praw z tytułu publikacji ich nazwisk oraz ich pracy konkursowej w środkach masowego przekazu oraz zezwalają na ich wykorzystywanie i przetwarzanie przez Organizatora w celach promocyjnych.3. 3. Organizator zastrzega sobie prawo do dysponowania materiałem audiowizualnym z Finału Konkursu, uwzględniając obowiązujące prawo autorskie (tj. dysponowania materiałem z imprezy na następujących polach eksploatacji: utrwalenie – rejestracja i emisja).4. 4. Zgłoszenie do udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.