Strona główna Wydarzenia Jak powstała książka? Materiały edukacyjne do pobrania dla dzieci

Jak powstała książka? Materiały edukacyjne do pobrania dla dzieci

-kiedy: 2021-10-15 - 2021-10-31
Zapraszamy do udziału w warsztatach edukacyjnych online.
Warsztatach edukacyjne online to propozycja dla najmłodszych i rodzin z dziećmi, którzy lubią uczyć się przez zabawę. Publikujemy gry i zabawy edukacyjne o procesie powstawania książek na przełomie XIX/XX wieku. Po skompletowaniu wszystkich kart z zadaniami stworzymy własną publikację pt. "Jak powstała książka?". Udostępniamy również krótkie filmiki warsztatów edukacyjnych. Prezentujemy w nich różne techniki graficzne, z pomocą których wykonacie własne odbitki graficzne w domu.

Materiały edukacyjne do pobrania znajdują się poniżej:

POBIERZ KARTĘ nr 1

POBIERZ KARTĘ nr 2