Strona główna Aktualności Uroczystości 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920

W programie: złożenie wieńców pod Tablicą Pamięci 1920 pod Ratuszem Miejskim, koncert Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą kapelmistrza Marcina Musiaka, koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Kingi Garb "Morena" i Pawła Tylki. Na koniec zapraszamy na seans filmu animowanego "Srebrni na szlakach Bitwy Warszawskiej" przygotowanego przez Oddział IPN w Warszawie na podstawie komiksu o tym samym tytule.

10. Noc Muzeów w Nowym Targu pn. Łączą nas zabytki techniki
o2021-05-14
Zapraszamy serdecznie 15 maja 2021 roku (sobota) na 10. Noc Muzeów w Nowym Targu pn. "Łączą nas zabytki techniki".