Strona główna Edukacja Warsztaty - "Pocztówka ze Świętym Mikołajem"

Warsztaty - "Pocztówka ze Świętym Mikołajem"

o2019-12-06
Serdecznie zapraszamy 6 grudnia (piątek) 2019 roku o godzinie 13.00 do Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu (ul. Jana III Sobieskiego 4) na warsztaty drukowania kartek świątecznych metodą tradycyjną "Pocztówka ze Świętym Mikołajem".
Przed warsztatami spotkanie ze Świętym Mikołajem. Zapraszamy dzieci i dorosłych, bez ograniczeń wiekowych.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie tel. 18 26 412 42 lub e-mailowo: muzeum_drukarstwa@mok.nowytarg.pl
Serdecznie zapraszamy. - ilość miejsc ograniczona (istnieje możliwość wcześniejszego ustalenia terminu dla grup zorganizowanych). Warsztaty są bezpłatne.