Strona główna Edukacja Warsztaty Wielkanocne w Muzeum Drukarstwa

Warsztaty Wielkanocne w Muzeum Drukarstwa

o2020-03-21
WSZYSTKIE ZAPLANOWANE WARSZTATY SĄ ODWOŁANE Wielkanoc już się zbliża. Z tej okazji zachęcamy rodziny z dziećmi i grupy zorganizowane do wzięcia udziału w warsztatach Wielkanocnych, podczas których stworzymy kartki oraz ozdoby świąteczne.
Zapraszamy wszystkich chętnych 21 marca (sobota) na godzinę 12.00 do Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, ul. Jana III Sobieskiego 4. Zapisy pod  nr tel. 18 26 412 42 lub muzeum_drukarstwa@mok.nowytarg.pl (ilość miejsc ograniczona, warsztaty są bezpłatne). Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu dla grup zorganizowanych.