Strona główna Wystawy czasowe Wernisaż wystawy czasowej "Teraz polska książka dla dzieci" w Muzeum Drukarstwa

Wernisaż wystawy czasowej "Teraz polska książka dla dzieci" w Muzeum Drukarstwa

o2019-06-05
Miejski Ośrodek Kultury - Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie we współpracy z Wydawnictwami: Adamada, Znak Emotikon, Latarnik, Zielona Sowa, Druga Noga, Muchomor, Tashka, Czerwony Konik, Dwie Siostry serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy czasowej "Teraz polska książka dla dzieci" z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 5 czerwca (środa) o godzinie 12.00 w Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, ul. Jana III Sobieskiego 4.
Zachęcamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z najlepszymi polskimi twórcami i ilustratorami książek dla dzieci. Będą nowości, książki artystyczne, ale też klasyka literatury dziecięcej.